Jesteśmy ludźmi z pasją, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

A to co liczy się przede wszystkim to profesjonalizm i efekt finalny.

 

STREFA ORGANIZACYJNA

Podstawą każdego dobrego, niezapomnianego event'u jest organizacja. Dbałość o każdy, najdrobniejszy szczegół, przygotowanie na sytuacje kryzysowe, odpowiedni dobór dań, alkoholi, czy dodatków dekoracyjnych. Optimum Solutions Group oferuje Państwu kompleksową usługę, od etapu konceptu, do finalizacji przyjęcia na najwyższym, profesjonalnym poziomie, ażeby chwile te były przyjemnością, a jednocześnie, pozbawione były stresu przygotowań. 

Wspieramy Państwa przy organizacji:

- zaślubin
- przyjęć weselnych
- przyjęć okolicznościowych
- imprez firmowych
- wyjazdów i spotkań integracyjnych
- event'ów branżowych
- koncertów
- imprez masowych
- pokazów  
- konferencji

jak również w realizacji indywidualnych, czy nietypowych event'ów.

 


STREFA GASTRONOMICZNA
Jeden z najważniejszych punktów recepty na sukces spotkania. Bogaty wybór Menu, połączenie zamiłowania do wyśmienitego jedzenia oraz doświadczenia kulinarnego. Ze szczególną starannością dobieramy dania dla Państwa Gości, aby delektowali się każdym kęsem potraw, a jednocześnie przeżyli smakową podróż.
W naszej ofercie odnajdą Państwo dania ze wszystkich zakątków świata, z uwzględnieniem potraw dietetycznych, wegańskich czy wegetariańskich - na specjalne życzenie, najlepsze alkohole i wspaniałe słodkości.
Potrawy przygotowywane są przez miłośników i koneserów jedzenia, kucharzy z różnych zakątków świata, doświadczonych i wykwalifikowanych. Do komponowania dań wykorzystujemy produkty najwyższej jakości, dbamy o sezonowość i regionalność, a nasza obsługa cateringowa to wyłącznie ludzie z pasją, doświadczeniem i miłością do tego co robimy.

Proponujemy Państwu:
- catering wraz z doświadczoną obsługą kelnerską
- drink bar - również z pokazami barmańskimi
- candy bar 

Wszelkie propozycje dotyczące wyboru menu, alkoholi oraz słodkości są ustalane indywidualnie, zgodnie z życzeniem i preferencjami naszego Klienta.

 

STREFA WIZUALNA, DEKORACYJNA I ARTYSTYCZNA
Kluczem do sukcesu każdego event'u jest niepowtarzalna, zjawiskowa atmosfera. Klimatyczne dekoracje sprawiają, że najbardziej surowe przestrzenie wypełniają się wyjątkową aurą, a idealnie dobrane światło buduje magiczny, urokliwy nastrój. Intensywne sceniczne światło i kontrastowe dekoracje przeobrażą Twój event w wystrzałową, niezapomnianą imprezę. Pachnące kwiaty w otulinie płomieni świec nadają tajemniczy i niezwykły klimat. Połączenie wibracji muzyki i cieszących oczu atrakcji sprawi, że Twój event będzie wyjątkowym wydarzeniem...


Dekoracje i oświetlenie
- oświetlenie
- dekoracje event'owe
- dekoracja światłem 
- dekoracje scenograficzne
- dekoracje na śluby i przyjęcia okolicznościowe

Muzyka i nagłośnienie
- zespoły
- dj-e 
- muzyka na żywo
- systemy nagłośnień 

Atrakcje
- artyści
- muzyka na żywo
- pokazy z ogniem 
- pokazy flair
- animatorzy 
- konferansjerzy 
- warsztaty kulinarne
- sommelierzy
- warsztaty barmańskie
- gry i aplikacje multimedialne

Każdą realizację przygotowujemy zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta. 
 

Zapraszamy do nawiązania współpracy. Pozwól sobie na komfort i spokój - zdejmiemy Ci z barków problematyczne planowanie, a zapewnimy wspomnienia przyjęcia na lata!